Šios „TAURAGĖS SENAMIESČIO APARTAMENTAI“ viešbučio internetinės užsakymo taisyklės reglamentuoja „Tauragės senamiesčio apartamentų“ ir Kliento santykius, nustatytus nuo to momento, kai Klientas internetu užsisako (rezervuoja) „TAURAGĖS SENAMIESČIO APARTAMENTAI“ (Bažnyčių g. 11 LT-72254 Tauragė) apgyvendinimo paslaugas. www.senamiescio-apartamentai.lt

Kitų paslaugų užsakymo internetu sąlygos pateikiamos Paslaugų užsakymo internetu taisyklėse. TAURAGĖS SENAMIESČIO APARTAMENTAI: Agava, I. Alijošienės PKF, juridinio asmens registracijos Nr. 179250952, Bažnyčių g. 11 LT-72254 Tauragė.

I. Užsakymo procedūra:

1. Pirmas žingsnis: Klientas pasirenka norimus apgyvendinimo paketus, viešnagės datas ir trukmę, papildomas sąlygas (jei taikoma);

2. Antras žingsnis: Klientas užpildo formą įvesdamas Kliento asmens duomenis ir visas pastabas dėl nakvynės užsakymo;

3. Trečias žingsnis: apmokėjimas;

4. Žemiau pateikiamas galimų (avansinių) atsiskaitymo už užsakytą apgyvendinimą būdų sąrašas:

* Kreditine kortele (Visa, Mastercard);

* Banko pavedimu („Paysera LT“, UAB);

* Tiesioginis užsakymo apmokėjimas atvykus;

II. Apmokėjimas ir rezervacijos atšaukimas

5. Klientas, užsisakęs nakvynę internetu, atlieka išankstinį mokėjimą, sudarantį mažiausiai 50% visos užsakymo kainos. Likusią sumą Klientas turi sumokėti atvykęs į viešbutį.

6. Jei Klientas atsiskaito naudodamasis „Paysera LT“ sistema, Klientas gauna automatiškai sugeneruotą el. Laišką, patvirtinantį, kad mokėjimas buvo gautas, ir nurodant užsakymo duomenis. Atvykstant į viešbutį klientams labai rekomenduojama atnešti el. Laišką, patvirtinantį užsakymą.

7. Jei Klientas naudojasi asmenine sąskaita „BookingRobot“ sistemoje, jis gali susieti savo kredito kortelę (-es) su savo sąskaita. Tokiu atveju visos mokėtinos sumos automatiškai nurašomos iš Kliento kredito sąskaitos kiekvieną kartą, kai jis / ji perka viešbučio paslaugas. Klientas gali bet kada atšaukti kredito kortelės įrišimą, prisijungęs prie savo sąskaitos. Jis turi eiti į sąskaitos nustatymą, rasti poziciją „Mokėjimo kortelės“ ir spustelėti parinktį „Ištrinti“. Kliento kreditinių kortelių duomenų saugumą garantuoja „Paysera LT“, UAB, įregistruota Lietuvos banke.

8. TAURAGĖS SENAMIESČIO APARTAMENTAI suteikia klientui teisę atšaukti savo rezervaciją likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki atvykimo termino (laiko) (iki 15.00 val.). Tokiu atveju Klientas turi teisę į grąžinamą sumą, sudarančią 75 procentus sumokėtos sumos (užsakymo mokestis). Mokėtinas mokėjimas grąžinamas per 10 darbo dienų.

9. Rezervacijos negali būti atšauktos, kai iki Kliento užsakytos datos (03.00 val.) Iki atvykimo į viešbutį yra mažiau nei 24 valandos. Tokiu atveju Klientas neturi teisės į grąžinamą sumokėtą sumą (rezervacijos mokestis). Šiame Taisyklių punkte nurodytas rezervavimo mokestis išlaikomas ir suprantamas kaip kompensacija už tiesioginius ir neginčijamus TAURAGĖS SENAMIESČIO APARTAMENTAI nuostolius.

10. Jei grąžinama į Kliento banko sąskaitą bet kuriame iš užsienio bankų, banko mokesčius moka Klientas.

III. Baigiamosios nuostatos

11. Klientas turi teisingai įvesti visą asmeninę informaciją užsakymo formoje ir yra atsakingas už pateiktų duomenų tikslumą ir tikrumą. „TAURAGĖS SENAMIESČIO APARTAMENTAI“ neatsako už neteisingai / netiksliai nurodytus Kliento duomenis, už neteisingai pasirinktas viešnagės datas ir trukmę bei bet kokias Kliento patirtas pasekmes. Klientas turi atidžiai perskaityti šias Taisykles ir patvirtinti, kad užsakydamas apgyvendinimą žino taisykles. Jei Klientas nepatvirtina, kad perskaitė Taisykles, jis negali užsisakyti viešbučio paslaugų.

12. Visus mokėjimus už užsakymus administruoja „Paysera LT“, UAB elektroninė mokėjimo sistema. „TAURAGĖS SENAMIESČIO APARTAMENTAI“ nevykdo jokių elektroninių mokėjimų operatoriaus ar administratoriaus funkcijų ir neatsako už elektroninėmis mokėjimo priemonėmis atliktų operacijų vykdymą ir mokėjimo operacijų teisingumą.

13. TAURAGĖS SENAMIESČIO APARTAMENTAI ir (arba) internetinių rezervavimo paslaugų (sistemą) prižiūrinti įmonė neatsako už rezervavimo sistemos neprieinamumą, įvykusį ne dėl jų kaltės.

14. Kitos paslaugų užsakymo internetu taisyklės, kurių nereglamentuoja šios taisyklės, yra nurodytos Paslaugų užsakymo internetu taisyklėse.

IV. Asmeniniai duomenys

15. Klientas, užsisakantis (perkantis) apgyvendinimo paslaugas „TAURAGĖS SENAMIESČIO APARTAMENTAI“ viešbučiuose, duoda sutikimą perkelti savo asmens duomenis į elektroninės rezervavimo sistemos duomenų bazę. Minėti duomenys bus naudojami apdorojant ir vykdant užsakymo procedūrą. Kliento duomenys tvarkomi vadovaujantis UAB „Tauragės senamiesčio apartamentai“ privatumo politika. Duomenų subjektas, t. Y. Klientas gali atšaukti sutikimą tvarkyti savo asmens duomenis rinkodaros tikslais spustelėdamas gautame naujienlaiškyje pateiktą atsisakymo nuorodą.

V. Ginčų sprendimas

11. Visi ginčai, susiję su internetinėmis sutartimis, pasirašytomis su TAURAGĖS SENAMIESČIO APARTAMENTAI, sprendžiami derybų būdu. Pretenzijas ar skundus dėl paslaugų kokybės Klientas pateikia tiesiogiai „TAURAGĖS SENAMIESČIO APARTAMENTAI“.

12. Jei ginčo su klientu nepavyksta išspręsti derybų būdu, jis gali pateikti pretenziją / skundą dėl paslaugų Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. Paštas: tarnyba @ vvtat .lt, tel. (8 5) 262 67 51, svetainė www.vvtat.lt) arba užpildykite skundo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

13. Su neteisminiu ginčų sprendimo tvarka galima susipažinti TAURAGĖS SENAMIESČIO APARTAMENTAI interneto svetainėje www.senamiescio-apartamentai.lt, paspaudus nuorodą GINČŲ SPRENDIMAS / EGS.